Новини

Журналісти склали рейтинг найбільших боржників серед депутатів ВРУ


Скільки боргів на своєму рахунку мають українські депутати? Це питання досліджували наші колеги-журналісти. Вони опублікували рейтинг тих обранців народу, хто позичив найбільше грошей і досі їх не повернув. Ці суми вказані в розділі фінансових зобов’язань в деклараціях слуг народу. Загалом, згідно із оприлюдненими матеріалами, нардепи набрали боргів на 1,5 млрд гривень.  

Утім, реальні суми можуть бути в десятки разів більшими. Рекордсменом за боргами виявився депутат від «Блоку Петра Порошенка» Іван Вінник. В «Альфа Банку» та «ПриватБанку» він набрав кредитів на майже 320 мільйонів гривень. Верховний суд навіть заборонив Віннику виїжджати за межі України до їх повного погашення. На другому місці рейтингу опинився нардеп Ігор Котвіцький, який вже більше 10 років винен 11 млн доларів колишньому заступнику мера Сімферополя Наріману Хаялієву.

А тим часом Юлія Льовочкіна заборгувала більше 5 млн доларів своїй же кіпрській офшорній компанії 5 млн доларів. Крім того, вона винна півмільйона гривень за послуги бронювання авіаперевезень. Загалом – понад 140 мільйонів гривень.  До першою п’ятірки рейтингу позичальників потрапили також мультимільйонер Олександр Фельдман, який є власником харківського ринку «Барабашово» і депутат Ярослав Дубневич. Вони набрали кредитів на понад 85 і 73 мільйони гривень відповідно.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ