Lounge Time

«Lounge Time» з Sonya Kay


Софія Сергіївна Хлябич — українська співачка, відоміша як Sonya Kay. Софія названа на честь своєї легендарної тітки Софії Ротару. Вибір свого псевдоніму вона пояснює так: її ім’я Софія Хлябич записується англійською мовою як Sophia Khlabych. Соня – ласкава форма її імені Софія. Відповідно англійською мовою буде записуватися як Sonya Khlabych. Відповідно скорочення її імені і прізвище українською мовою записується як Соня К., а англійською як Sonya K. А оскільки англійською літера К повністю називається Kаy (а українською Ка), то виходить Соня Ка або просто Sonya Kay.

Сольна кар’єра розпочалася з пісні «Дождь», потім «Белый снег». Восени 2012 року у столичному комплексі D’Lux співачка представила концертну програму і нову відеороботу на сингл «Сумасшедшая любовь» у двох мовних версіях. У 2013 році вийшов сингл та кліп «По-английски».

Навесні 2015 року з’являється кліп та ремейк на сингл та ремікс «Обними меня», а у серпні – кліп «Вільна».

У вересні 2016 року на один із двох мовних синглів був презентований кліп «Знаю, я твоя». Цією піснею співачка розпочала новий етап кар’єри, змінивши музичний жанр на тропікал-хауз. Згодом співачка представила кліпи на пісні «Out of My Mind», «Зоряний Саундтрек», «Рай» та «Ти мій всесвіт».

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ