Точка погляду

Точка погляду – Як обрати автомобіль?


Сучасній людині вже важко уявити своє життя без автомобіля. Різноманітність автомобільної техніки та великий попит на неї просто вражає своєю масштабністю. Сьогодні поговоримо про те, у який спосіб найвигідніше придбати власний транспорт і чи варто брати кредит на авто. Це Точка Погляду – програма, де звучать Ваші думки і пропоновані рішення. Далі – слово українцям. Це Точка погляду – програма, де звучать Ваші думки і пропоновані рішення. Далі слово українцям.
Мрія про добробут у середньостатистичного українця досить проста і стандартна: квартира, побутова техніка, машина і дача. Звичайно, бажано мати при цьому ще й депозити. Однак навіть за високого рівня заробітної плати придбати до прикладу хороше авто часто непідсилу.
Відтак, 30% українців віддають перевагу дешевим моделям автомобілів.
Серед найпопулярніших автівок, які купують наші громадяни, ВАЗів більше, ніж будь-яких інших машин, свідчить рейтинг, складений аналітичною службою OLX.
Відтак, у цьому рейтингу моделей ВАЗ займає аж 6 позицій. На перших двох місцях – “копійка”, і “шістка”, третє місце відвоював старий Daewoo Lanos-Sens.
У десятку найпопулярніших моделей увійшли і деякі бюджетні «іноземці» – наприклад, Opel Vectra і Volkswagen Golf.
А ось до рейтингу найпопулярніших марок увійшло набагато більше іноземних авто. Багато українців віддали перевагу старим “німцям” – крім двох вже згаданих, в списку з’явилися марки Mercedes, BMW і Audi. Одне місце відійшло американській марці Ford.
Досить впевнене п’яте місце посіла вітчизняна марка ЗАЗ.
Обираючи авто за-кордоном, варто пам’ятати, що ввезення автотранспортних засобів стандартів Євро-4 і нижче заборонено в Україні. Вітчизняні урядовці з 1 січня 2016 року ввели фактично повну заборону на імпорт авто, модельний ряд яких був виготовлений раніше 2009 року. Право на перетин українського кордону мають лише ті автомобілі, двигуни яких відповідають міжнародному екологічному стандарту Євро-5.
Нині, в період кризи, далеко не кожен може дозволити купити собі автомобіль. Відтак, чимало людей беруть позики, аби придбати власний транспорт. Сьогодні автокредитування є дуже популярним в Україні. Про це красномовно говорить кількість машин на дорогах.
На думку деяких фінансових аналітиків їздити на авто, придбане в кредит – невигідно. Це дороге задоволення, яке ніколи не окупиться, оскільки новенька машина, виїжджаючи з автосалону, моментально знижується в ціні на кілька тисяч. А переплатити за автомобіль все одно доведеться.
Автокредитування може стати вигідним тільки у разі акцій, але й тут не слід забувати, що банк ніколи не буде працювати собі у збиток.
Для тих, хто не бажає ризикувати, але час-від часу хоче посидіти за кермом, сьогодні існує така послуга,як оренда автомобіля. Взяти напрокат авто в Україні давно вже не проблема. Головне – зробити правильний вибір і дотримуватися простих правил.
Як правило, до переліку міст, де надається послуга з оренди авто, крім Києва, входять Львів, Дніпропетровськ, Ужгород, Одеса тощо.
Ціни на українському ринку досить різні. Вартість оренди автомобілів в Україні економ-класу коливається від 30 євро до 95 євро на добу. Щоправда, вартість за одну добу зовсім не показова, адже, як правило, орендуючи авто на більш, як 4 дні, добова оплата значно зменшується.
Громадський транспорт, власне чи орендоване авто – який засіб пересування ви б не обрали, завжди дбайте про власну безпеку на дорозі! Будьте взаємоввічливими, адже від цього нерідко залежить людське життя. Тож безпечних і приємних вам поїздок!

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ